To będzie wyjątkowa wystawa, której nie można przegapić! Już 2 września spotkamy się w Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze, żeby lepiej poznać twórczość Oskara Zięty, którego przeszłość splata się z naszym miastem.

 
Wrzesień w Muzeum zapowiada się wyjątkowo. A zaczynamy już 2 września, kiedy to nastąpi otwarcie wielkiej wystawy OSKARA ZIĘTY (związanego rodzinnie z naszym miastem), jednego z najbardziej oryginalnych i cenionych za granicą polskich projektantów.
Ekspozycja zatytułowana GENERACJE, organizowana jest wspólnie z Biuro Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze w ramach obchodów 800-lecia powstania Zielonej Góry i 700-lecia uzyskania praw miejskich.
Strona używa plików cookies
Serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu i tworzenia statystyk. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze.